Bezpieczne zakupy

cww trust seal

Producenci

GOLDEX - Preparat do Higieny Intymnej oraz Pielęgnacji Skóry Zawierający Złoto, Srebro i Miedź - 140 ml Atomizer

Dostępność: kończy się
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 80,00 zł 80.00
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Preparat do Higieny Intymnej oraz Pielęgnacji Skóry Zawierający Złoto, Srebro i Miedź - 140 ml Atomizer

 

Preparat do higieny intymnej oraz pielęgnacji skóry (H2O Ag Au Cu) zawierający niechemicznie złoto, srebro oraz miedź nanokoloidalną - to produkt kosmetyczny do codziennej pielęgnacji ciała oraz higieny okolic intymnych osób ze skłonnością do podrażnień i infekcji niezależnie od wieku.
 
BADANIA DERMATOLOGICZNE (nr badania B – (517a/09/206)) - testy naskórkowe wypadły ujemnie, świadczy to o braku szkodliwego (alergicznego lub toksyczno-drażniącego) wpływu na skórę ludzką. Preparat spełnił wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi.
 
Złoto koloidalne ‒ złoto (Cu) - pierwiastek szlachetny występujący w przyrodzie głównie w stanie rodzimym, jest chemicznie odporny na działanie różnych związków chemicznych. Występuje w organizmie człowieka, w kościach, w ilości poniżej 10 mg. Stosowany jest w medycynie oraz stomatologii. Podawany drogą doustną nie wykazuje działania toksycznego. Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem znajduje się na liście barwników (jako CI 77480) dozwolonych do stosowania w kosmetykach. Złoto koloidalne nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.
 
Srebro koloidalne – srebro (Ag) – metal z I grupy układu okresowego pierwiastków. Jest zaliczany do metali szlachetnych. Wykazuje właściwości antybakteryjne, znane juz od czasów starożytności. Wyniki badań wykazały, że dodatek koloidu srebra w stężeniu 0,5 ppm hamuje wzrost drobnoustrojów (Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans) już po 15 minutach. Wyniki przeprowadzonych badań dermatologicznych przeprowadzonych w grupie ochotników wykazały brak działania drażniącego i uczulającego. Profil toksykologiczny srebra jest odpowiedni dla składnika kosmetyku.
 
Miedź koloidalna ‒ miedź (Cu) ‒ pierwiastek występujący w organizmie człowieka. Jest niezbędny w procesach krwiotwórczych. Dzienne zapotrzebowanie organizmu człowieka na miedz wynosi 8 mg. W związku z powyższym stosowanie miedzi koloidalnej jako składnika kosmetyków nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.
 
Specjalna opracowana formuła płynu zawierająca nanokoloidy srebra, złota i miedzi wykazuje bardzo korzystne, wielokierunkowe działanie mające na celu poprawę wyglądu i kondycji skóry. Zawarte w produkcie aktywne składniki powodują, iż posiada on właściwości antybakteryjne i grzybobójcze dzięki czemu może być polecany zarówno do skutecznej pielęgnacji stref intymnych oraz jako uzupełnienie terapii przeciwtrądzikowej, przeciwwirusowej jak też innych zmian zapalnych.
 
W opinii dermatologów zastosowane naturalne składniki zapewniają prawidłową mikroflorę bakteryjną, działają kojąco i łagodząco, dzięki czemu wpływają na szybsze ustępowanie stanów zapalnych i podrażnień. Zapewnienie właściwej fizjologicznej flory bakteryjnej przyczynia się do wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej, co gwarantuje wzrost odporności i znaczne ograniczenie skłonności do infekcji i stanów zapalnych. Dobrze skomponowane składniki o uzupełniającym się działaniu powodują, iż preparat nie powoduje przesuszenia, podrażnienia czy wzmożonego napięcia skóry ciała co często obserwuje się po użyciu zwykłych mydeł. Obserwacje probantów oraz lekarzy dermatologów potwierdziły, że w trakcie systematycznej aplikacji następuje złagodzenie zaczerwienień i ukojenie różnego rodzaju podrażnień.
 
Posiadamy wszelkie wymagane badania oraz OCENĘ BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU KOSMETYCZNEGO  nr OB/663/12/2016 wydaną przez Safety Assessora Doktora Nauk Farmaceutycznych Piotra Kozieja z Instytutu Badań Kosmetyków DR KOZIEJ.
 
 
NIE STOSOWAĆ U OSÓB UCZULONYCH NA METALE SZLACHETNE !

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl