Producenci

LAVEA- Mydło glicerynowe Feromony For- Man- motyw SERCE

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Mydło glicerynowe Feromony For- Man- motyw SERCE
 
Mydła cięte z bloku pakowane w folię waga 90-100g 

 

Mydło Feromony For-Man (Soap with pheromones for men)


Luksusowe, energetyzujące mydło feromonowe z fitohormonami polepsza kondycję skóry i daje uczucie świeżości. Zawiera feromony oraz fitoendorfiny tzw. hormony szczęścia, które wywołują wspaniały nastrój, wyzwalając w Tobie ducha prawdziwego mężczyzny oraz uczucie szczęścia.

Zwiększa Twoją atrakcyjność działając na podświadomość kobiety. Stwarza pozytywną aurę wokół Ciebie a sytuacje życiowe od flirtu po negocjacje biznesowe stają się łatwiejsze. Ludzie sukcesu w krajach zachodnich używają mydeł z feromonami. Posiada certyfikat IFRA.

CZYSTA POKUSA ... Ekscytująca mieszanka ... Mocne feromony i fitoendorfiny, drogie żywice, zioła i owoce noni, to pierwsze w Polsce mydła z feromonami zaprojektowane i wykonane wg technologii LAVEA® z przeznaczeniem do pielęgnacji Twojego ciała oraz w celu zwiększenia Twej atrakcyjności !
Emitowana moc feromonów działa na każdego bez wyjątku, pomaga nie tylko w relacjach damsko - męskich ale i w codziennym życiu, na spotkaniach towarzyskich czy biznesowych.


Czym są feromony 
To bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność, pobudzające zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie.

Naukowcy z University of Colorado oraz University of Utah w USA odkryli, że feromon wyczuwany jest przez narząd nosowo-lemieszowy zwany VNO (ang. Vemeronasal Organ), który umiejscowiony jest na wewnętrznej ściance nosowej w obrębie małżowiny. Komórki podobne do komórek nerwowych VNO funkcjonują jako odrębny receptor (aparat sensoryczny), specjalny obszar nabłonka węchu, wyczuwający w otoczeniu człowieka wysyłane feromony.


Feromony (ang. pheromones) te zwane "Substancjami Miłości" w efekcie są transmitowane do obszarów mózgu odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu więc swoista komunikacja chemiczna.
Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach LAVEA®. Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl